Skrýt reklamu

Holky

Problémy s dítětem školního věku.

Holky

Příspěvekod Návštěvník » ned 01. led 2017 16:37:00

Holky od mala jsem chodila na plavání batolat pak když se mi narodilo druhý musela jsem přestat s dvěmi dětmi mě brát nechtěli ,kontakt s vodou sme stratili ,chodila jsem do mateřských center,jenže stěhováním do jineho města sme stratili kontakty,přihlásila jsem ho na bazén pro děti od 3 let aby ho naučili plavat vyhodila jsem peníze zbytečně,chodíme na hřiště ale moc si dětí nevšímá a když už tak se předvádí protože neví jak navázat kontakt ,chodila jsem dříve i jednou týdně do jedné školky kde sme dříve bydleli do bejby klubu aby byl mezi dětmi a veškolkovým prostředí zajímali ho jen hračky a nakonec nechtěl chodit domů protože se mu tam líbilo. Na jednu stranu je šikovnej barvy umněl od dvou let napočítá do deseti ,vystříhne i vybarví sestra je učitelka v mateřské školce a babička je zase na prvním stupni a obě mi hučí do hlavi to i to a nakonec nevím co by mněl a neměl zvládat . Dokonce od babičky dostal písanku pro předškolní a 1 ročník a dokázal to doplnit basničku se naučí během jednoho dne ,doma pomáha ale chybí mu ten kolektiv každý den ho povzbuzuju tím že až půjde do školky paní učitelka bude ráda že to umí ,pak se mu něco povede a on smutně řekne ...mamko už to umím už můžu do školky a je mi ho líto ( dneska jsem hledala soukromý školky na webu, budu muset na to škudlit každou korunu jelikož i ten druhý by chtěl taky za dětmi tak to budem muset nějak dát do hromady a aspoň na pár hodin týdně je tam dávat.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 01. led 2017 16:37:00
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

TOPlist