Skrýt reklamu

, chtěla bych se poradit

Diskusní kroužek maminek a tatínků online.

, chtěla bych se poradit

Příspěvekod Návštěvník » pát 20. led 2017 12:51:33

, chtěla bych se poradit. Odjakživa nebo spíše od puberty s váhou svádím docela boje. V prvním těhotenství jsem přibrala skoro 35kg. Nyní jsem znova těhotná a jelikož se mi posledních asi 8 kilo už ani nepovedlo po druhém porodu shodit, začínala jsem tentokrát s dost vysokou váhou - 80kg. Do 5. měsíce se mi docela dařilo držet přibírání na uzdě, i když jsem se nijak extra v jídle neomezovala. A pak najednou v poradně jsem dostala šok, když jsem zjistila, že za další jeden jediný měsíc (při stále stejných stravovacích návycích) jsem přibrala 6kg (( Takže jsem si řekla, že to musím nějak omezit.

Začala jsem si vést jídelníčky a jíst zdravě. Vynechala jsem skoro všechny sladkosti mimo ovoce - výjimečně si zobnu čokoládu, ale jen kousek. Snažím se také jíst snídani, oběd, večeř a 2 svačiny a naopak nezobat už nic v mezičase, jak jsem mívala ve zvyku. Jím více ovoce a zeleniny a méně pečiva a příloh. No prostě takové ty klasické zásady zdravého jídelníčku. Rozhodně se nijak netrápím hlady a nový jídelníček mi subjektivně dost vyhovuje. Ovšem zjistila jsem, že za prvních 14 dní, co jsem tohle zavedla, jsem nejen že nepřibrala vůbec nic, ale dokonce jsem kilo a půl zhubla. Ne, že by mi to vadilo a samozřejmě chápu i to, že je to při mé nynější váze zanedbatelné, ale přece jen mě napadlo, jestli to něčemu nevadí. Jak říkám, nedržím žádnou drastickou dietu a necítím se hladová. Nedělám žádný sport, jen péči o prcka a procházky, to je vše.

Děkuji za zkušenosti.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v pát 20. led 2017 12:51:33
Návštěvník
 

Zpět na Diskuze maminek a tatínků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

TOPlist