Skrýt reklamu

mam takyto problem: - som v 12tt

Diskusní kroužek maminek a tatínků online.

mam takyto problem: - som v 12tt

Příspěvekod Návštěvník » čtv 19. led 2017 23:22:01

mam takyto problem

- som v 12tt, bola som u zubarky na prvej kontrole ako tehotna. Nasla mi dost hlboky kaz. Ked mi vrtala, velmi mi doblizila, pomaly mi slzy tiekli od bolesti, co som uz nevladala vydrzat. Citila som hroznu bolest. Ked som sedela v aute, cela som sa triasla z toho otrasneho pristupu. Nejdem popisovat, ako mi rozpravala, ze ked toto neviem vydrzat, co potom porod a ze nech jej tak nekopem do toho kresla.
Najhorsie na tom je, ze mi dala arzenovu vlozku do dvoch zubov. Ta vlozka ma za ciel mi umrtvit nerv, lebo nasledne sa zubarka chysta na este hlbsie vyvrtanie. Ked som volala doktorovi, trochu sa zhrozil, ze "arzen??"

- ide o to, ze uz si neviem predstavit, ze k nej pojdem. Keby sa dalo, tak hned idem k niekomu inemu, ale bohuzial, nemam takeho znameho. Bojim sa, aby ten panicky strach, co z nej mam a bolest, ktora viem, ze bude ublizi babatku. Neviem teraz co mam robit.

Je mozne, zeby mi pichla umrtvovaciu injekciu ako tehotnej? Je vobec taky typ injekcie, ktory moze aj tehotna? Ake su tam rizika?

Zubarka totiz tvrdi, ze injekciu mi pichnut nemoze a ze musim iba vydrzat. Ale to si neviem predstavit po tomto zazitku. Ved adrenalin, co tam vypotilo vtedy moje telo - no neviem neviem co to urobilo s babatkom.

Prepacte mi, ze som sa tak rozpisala, ale skutocne mi velmi zalezi na zdravi mojho babatka a takyto pristup ku tehotnej sa mi vobec nepaci.

Za odpoved a porozumenie dakujem

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v čtv 19. led 2017 23:22:01
Návštěvník
 

Zpět na Diskuze maminek a tatínků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron

TOPlist