Problémy s dítětem školního věku.
od Návštěvník » ned 01. led 2017 16:48:41
chtela bych se zeptat tedka v dubnu jdeme s malym na zapis je mi jasny ze je mala moznost ze se malej dostane do skolky ve trech ale stalo se to nekomu??
Naposledy oživil Anonymous v ned 01. led 2017 16:48:41
-
Návštěvník
-
Zpět na Dítě školního věku, školáci
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků