od Návštěvník » sob 23. lis 2013 20:01:13
Syn mi poprve přespal celou noc v 1,5 roce a to jenom občas, od 2 let spí v celou noc a vzbudí se řevem max 1 za týden. Kojení jsem utnula v 16 měsících, dřív by to bez záchvatů řevu nešlo, už jsem si myslela, že ho budu kojit až do puberty

V tu samou dobu mi začal večer usínat sám, bez mé přítomnosti, sám mi řekl máma pápá a ze dne na den přestal pít před spaním mléko a zároveň přestal řvát, že mě nevidí. Vyřvávací metoda se mojí sestře neosvědčila, neteř z toho pak měla noční děsy a spaní jim to naopak ješte víc nabouralo :think:. Sama jsem ji nehodlala zkoušet, syn je „blicí“ a při každém řevu delším než 5 minut zvrací obloukem a na to fakt nemám.
Syn mi poprve přespal celou noc v 1,5 roce a to jenom občas, od 2 let spí v celou noc a vzbudí se řevem max 1 za týden. Kojení jsem utnula v 16 měsících, dřív by to bez záchvatů řevu nešlo, už jsem si myslela, že ho budu kojit až do puberty :D :oops: V tu samou dobu mi začal večer usínat sám, bez mé přítomnosti, sám mi řekl máma pápá a ze dne na den přestal pít před spaním mléko a zároveň přestal řvát, že mě nevidí. Vyřvávací metoda se mojí sestře neosvědčila, neteř z toho pak měla noční děsy a spaní jim to naopak ješte víc nabouralo :think:. Sama jsem ji nehodlala zkoušet, syn je „blicí“ a při každém řevu delším než 5 minut zvrací obloukem a na to fakt nemám.